Yhteystiedot

Yhteystiedot

Yhteystiedot

Palautumistilat yrityksille

Ota yhteyttä ja kysy tarjousta! Voimme sopia myös veloituksettoman tutustumisen Pro Recovery palveluun ja autamme teitä kartoittamaan, millainen ratkaisu olisi teille kaikista toimivin.

Miika Matikainen
Toimitusjohtaja
miika@prorecovery.fi
+358 44 238 7267

Mikko Kittelä
B2B ratkaisut
mikko@prorecovery.fi
+358 44 518 3191

Sari Kesäniemi
Terveydenhuollon ratkaisut
sari@prorecovery.fi
+358 44 970 8442

Aki Keskitalo
Hotelli- ja palveluliiketoiminnan ratkaisut
aki@prorecovery.fi
+358 50 356 1110

Noora Loimulahti
Kumppanuudet
noora@prorecovery.fi
+358 41 516 7967

Neea Flyktman
Konseptikehitys ja viestintä
neea@prorecovery.fi
+358 40 411 3528

toimipisteet

Kuluttajatilamme palvelevat sinua Lahden satamassa sekä Hollolassa.

TIKKULA, LAHTI

Satamakatu 2,
15140 Lahti

Hollola

Alumiinitie 3 (tila 11),
15880 Hollola

Tule jäseneksi

Täytä lomake, ja olet mukana! Pro Recovery – ota omaa aikaa ja palaudu arjen kiireessä.